Filomuz

 

Yelkenli botlar

Denizin ve rüzgarın gerçek aşıklarına Hırvatisan’da yelkenli tatilini şiddetle öneriyoruz.Hiç yelkenli bir yat kiralamadıysanız, sizi Hırvatistan’da bekleyen yelken deneyimlerini ve izlenimlerini aktarmak zor ve daha önce Hırvatistan’da yelken yapmış olsanız bile, her defasında tamamıyla eşsiz bir hikayenin açtığı yeni sayfalara yelken açarsınız.Denizin ve rüzgarın gerçek aşıklarına Hırvatisan’da yelkenli tatilini şiddetle öneriyoruz.Hiç yelkenli bir yat kiralamadıysanız, sizi Hırvatistan’da bekleyen yelken deneyimlerini ve izlenimlerini aktarmak zor ve daha önce Hırvatistan’da yelken yapmış olsanız bile, her defasında tamamıyla eşsiz bir hikayenin açtığı yeni sayfalara yelken açarsınız.
daha fazla bilgi

Motor botlar

Motor botlar, konfor, hız ve gücün değerini bilenler için doğru seçimdir. Güçlü motorlar ve mükemmel sürüş kabiliyetleri, zorlu hava koşullarında limandan çıkıp destinasyonunuza veya limana hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlar.
daha fazla bilgi

Lüks yatlar

Hırvatistan’da fantastik, unutulmaz ve harika bir kiralama tatili için, bırakın en güzel lüks mürettebatlı yatlardan biri seçiminiz olsun. Birlikte zaman geçiren arkadaşların yanı sıra aile tatilleri için harikadır.Bu görkemli seyir yatları dikkate değer performans ve kaliteli konstrüksiyonları üstün derecedeki zariflikle bir araya getirerek lüks ve konfor için dizayn edilirler.
daha fazla bilgi

Guletler

Guletler eskiden kargo ve ticaret gemisi olarak hizmet etmiş, ilginç tarihleri, görünümleri ve konforlu olanaklaıyla tamamıyla zevkle yenilenmiş güzel ve tahtan yelkenli gemilerdir. If you want to get away from your daily routine, then take advantage of Croatia’s treasures and embark on an unforgettable Croatia gulet cruise.
daha fazla bilgi

Mini cruiselar

Orvas Yachting’deki mini cruiselar sizi Dalmaçya kıyılarının güze mevkilerine büyük gruplar halinde götürmek için harika bir seçimdir. Büyük cruiseların özellikleri ferah, büyük salon güverteleri, tamamen donanımlı mutfakları ve hepsi banyolu 6-19 kabinde 12-42 kişinin kalabileceği oldukça etkili konaklama imkanıdır.
daha fazla bilgi