Hakkimizda

Orvas Yatçılık 1999 yılında Orvas d.o.o. nun bir parçası olarak kuruldu ve şirketin küçük bir sektörüyken onu şekillendiren büyük bir parçası haline geldi: en geniş filolardan birine sahip olan kiralama şirketi Split ACI marinada konumlanmıştır, sizi oradan alıp Akdeniz’e yelken yapmaya unutulmaz maceralara götüreceğiz.

Orvas Filosuyla Akdeniz’de ve Adriyatik’te Yelken

Şuanda Orvas Yatçılık iyi donanımlı 22 yelkenli yatı (Bavaria, Jeanneau, Beneteau ve Elan), 5 motor botu (Jeanneau ve Princess) ve IMX-45 racer’ı ile gurur duymaktadır.

8-16 metre arasında değişiklik gösteren iyi donanımlı teknelerimiz, Akdeniz’de ve Adriyatik’te yelken ve seyir yapmak için en iyi seçimdir. Hepsi yolculuğunuzu daha güvenli ve daha eğlenceli yapacak temel ekipmanlarla donanımlıdır örneğin; GPS plotır, oto pilot, bimini-top, kumaş tente, VHF seti ve demir vinçler.Teknelerimizin çeşitliliği yelkencilikte uzmanlaştığımızı ve size yelkencilikte maksimum hizmeti sunmayı ifade etmektedir.

Serimiz aynı zamanda çeşitli mürettebatlı botları kapsar: lüks motor yatlar,guletler ve mini cruise gemiler.

Orvas Takımı-Akdeniz Tatil Danışmanınız

Orvas Yatçılık takımı, amaçları misafirlerinin Akdeniz tatillerini olabildiğince endişesiz ve eğlenceli yapmak isteyen deniz tutkunu bir gruptur. Rezervasyonla ilgili tavsiye sunma, Split’te marinada misafirlerle buluşma,hangi rotayı kullanıcaklarına dair tavsiyede bulunma veya hava durumu raporunu ve bütün teknik desteği sağlamada tüm takım girişinizden çıkışınıza kadar hizmetinizdedir.

Orvas Yat Üssü

İster girişi ve çıkışı isterseniz teknik sorular veya diğer konuları kontrol etmede, kiralama müdürü Bruno Vuksan Cusa tarafından yönetilen deneyimli teknisyenlerimiz ve kaptanlarımız hizmetinizdedir. Onlarla buluşun!

Resepsiyon

Teknenizi almadan önce, üsteki yardımsever personelimiz size evraklarda yardımcı olacaktır: mürettebat listesi hazırlama, temel talimatlar ve unutulmaz Akdeniz yelken yolcuğunuzda tekneye binmek için ihtiyacınız olan her şeyde.

Rezervasyon

Bundan önce, hangi tekneyi rezerve edeceğinizde yardımcı olacak deneyimli üç kişilik bir grupla buluşacaksınız ve size Hırvatistan’daki tatilinize ait ilgili olabileceğiniz herhangi bir şeyde tavsiyede bulunacaklar. Rezervasyondan ödemeye kadar her şeyin olması gerektiği gibi yapıldığına güvenebilirsiniz.Bizden isteyeceğiniz pek çok hizmetimiz bulunmaktadır-ve bunları tatilinizi olabildiğince kaygısız ve eğlenceli hale getirebilmek için sürekli geliştirmeye çalışıyoruz.

  • Hava alanlarından marinalara transfer
  • Hvar, Brač, Omiš ve Makarska riviyeradaki kendi otellerimiz ve villalarımızda rezervasyonlar
  • Hvar, Brač ve Korčula adalarında , Istria ve Pelješac, yarımadalarında ve Split riviyera, Makarska riviyera ve Dubrovnik riviyerada Orvas’ın sahip olmadığı otel ve villalarda rezervasyonlar
  • Kaptan hizmeti
  • Garson hizmeti
  • Şef hizmeti
  • Market alışverişi
  • Ekstra tekne ekipmanı kiralama:kotra yelkeni,balon yelken,çocuklar için koruyucu file, balık tutma ekipmanı…
  • Ve daha çoğu şey

Hırvatistan sahillerini ve Adriyatik denizini keşfetmek istiyorsanız, aynı zamanda yarım günlük ve tüm günlük aktiviteli geziler de sunuyoruz, örneğin;rafting, kanyon geçişi, doğa yürüyüşü, farklı yerleri ve küçük Dalmaçya şehirlerini ziyaret etme, doğal güzellikler ve bölgenin avantajlarıyla birlikte keyifli bir deneyim yaşama.Bize güveneceğinize ve tatilinizi unutulmaz yapmamıza izin vereceğinize güveniyoruz. Orvas yat takımınız olmak bizim için bir zevktir.

Sizin Orvas Yatçılık Takımıniz