Hizmetler & Özel Paketler

Tatilinizi olabildiğince endişesiz ve keyifli geçirebilmeniz için aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız:

- havaalanından marinaya transfer

- helikopter ve özel jet kiralama

- Hvar, Brac adalarındaki ve Split, Makarska riviyeradaki kendi otel ve villalarımızda rezervasyon imkanı

- Hvar, Brač ve Korčula adalarında, Istria ve Pelješac yarımadalarında ve Split riviyera, Makarska ve Dubrovnik riviyerada Orvas’ın sahip olmadığı diğer otellerde rezervasyonlar

- liman rezervasyonları

- kaptanlık hizmeti

- garson hizmeti

- Şef (aşçı) hizmeti

- market alışverişi

- ekstra tekne ekipmanı kiralama: simetrik balon, asimetrik balon, çocuklar için koruyucu file, olta takımı...

- yakıt ikmali (yakıtı sağlamak)

- teknik ve yedek parçalar

- gemi tamir havuzu hizmeti

- tıbbi yardım

- Çamaşır hizmeti (24 saat alma ve teslim etme servisi)

- Çiçek, şarap, alkol ve sigara ayarlamaları (hızlı alış)

- ... ve daha fazlası.

Hırvatistan kıyılarını ve Adriyatik adalarını keşfetmek istiyorsanız, rafting, kanyon geçişi, doğa yürüyüşü, farklı yerlere ve küçük Dalmaçya kasabalarına ziyaret gibi aktivite dolu gezintiler sunuyoruz ve bütünüyle bölgenin avantajlarının ve doğal güzelliğinin keyifle tadını çıkarmış oluyorsunuz.

Adriyatiğin güzelliklerini, gemi turunuzda meslektaşlarınız ve iş partnerlerinizle yaşayabilmeniz için aynı zamanda takım kurma organizasyonları da sunuyoruz. Bize güveneceğinize ve gemi gezinizi unutulmaz kılacağımıza izin verdiğinize inanıyoruz.

 

Takım Kurma Flotillaları

Adriyatik’te yalnız veya arkadaşlarınızla yelken yapmak öel bir deneyim olmasına rağmen, Adriyatik’in güzelliklerini meslektaşlarınız ve iş partnerlerinizle denemek tamamıyla yeni bir olay olabilir. Bu özellikle böyle bir şeyi ilk kez düşünenler için doğrudur. Bu sizin ilk takım kurma deneyiminiz olsun ya da olmasın, Orvas Yatçılık size yat, gulet veya motor botlarımızda unutulmaz bir gemi seyehati yaşatmaya hazırdır.
daha fazla bilgi

Kabin Kiralama

Kabin kiralama, size bireysel veya gruplarla yelkenli botlarda, guletlerde veya en güzel mini cruise gemilerinde yelken yapma özgürlüğünü veren tamamıyla yeni bir seyir deneyimidir. Tatiliniz için kabin kiralama ile ilgili en güzel şey tüm botu kiralamak zorunda olmamanız, tüm dünyadan bir grup insanla birlikte bir haftalığına, en az mürettebatla bir kabin kiralayabilirsiniz.
daha fazla bilgi

Bisiklet ve Yelken

Gulet Aurum’da Hırvatistan’da Bisiklet - Tüm sezonlarda size unutulmaz anlar sunan büyük, konforlu ve fonksiyonel bot.
daha fazla bilgi

Dalış Safarisi

Dalış safarisi tamamıyla değişik bir tatil, keyifli bir rahatlama ve maceradır. Adriyatik sahilindeki yerleri ve farklı dalış lokasyonlarndaki gezilecek yerlerin görülmesi, yüzme ve tüplü dalışın kombinasyonudur.
daha fazla bilgi

Yelken Yap & Konakla

Orvas Otel departmanımız, Dubrovnik riviyera, Makarska riviyera, Split riviyerada ve Istria ve Pelješac yarımadalarında, Solta, Korcula, Brac ve Hvar adalarında özenle seçilmiş lokasyonlarda küçük otel, apartmanlar, havuzlu lüks villalardan tatil villalarına kadar uzanan değişik mülk tiplerinin geniş bir spektrumuna sahiptir.
daha fazla bilgi

Balayı Yelkeni

Yelken yapmanın romantikliği inkar edilemez. Tuzlu serin meltem rüzgarı, daima değişen ada manzaraları ve romantik arzuları uyandıran derin mavi denizdeki gün batımlarıyla ilgili bir şeyler var. Yelkenli bir bot hayat arkadaşınızla, mükemmel bir balayı seyahati, yıldönümü deneyimi veya romantikliğe giriş kapınızdır.
daha fazla bilgi

Aktiviteler ve Keşif Gezileri

Seçenek çeşitliliğimiz Dalmaçya’daki gezileri içerir. Bu geziler tarihi mirasıyla meşhur şuan eşsiz turist çekim alanlarından olan küçük şehirlere götürür, örneğin; Trogir, Solin (eski Salona), Klis, Omiš, Rijeka, Krka National Park, Plitvica Ulusal Parkı, ve diğerleri.
daha fazla bilgi

Teknede İnternet

Teknede WiFi Giriş Noktası kiralama olanağımız var. WiFi 802.11b/802.11g/802.11n standartlarını destekleyen herhangi bir cihazla internete bağlanın.
daha fazla bilgi

Orvas Mobil Aplikasion

Mobil telefonlar için Orbico Dalmatia aplikasyonumuzu indirin.
daha fazla bilgi