Aktiviteler ve Keşif Gezileri

Seçenek çeşitliliğimiz Dalmaçya’daki gezileri içerir. Bu geziler tarihi mirasıyla meşhur şuan eşsiz turist çekim alanlarından olan küçük şehirlere götürür, örneğin; Trogir, Solin (eski Salona), Klis, Omiš, Rijeka, Krka National Park, Plitvica Ulusal Parkı, ve diğerleri. Siz neden Dalmaçya’da gezinti esnasında özel grup aktivitelerimizde yer almayasınız?

  • Kanyon geçiti, bozulmamış doğa fenomenini keşfetmenizi sağlayan macera dolu aktivitelerden en yenisidir. Yürüyün, zıplayın, yüzün, iple sallanın, kanyonlar bıyu tırmanın, zorluklarla yüzleşin ve adrenalim pompalayın.
  • Kano sporu – raftingin aksine, nehirde kano yapmak kayaklarla misafirleri takip eden rehberlerin yönlendirmeleri ile misafirlere kanonun kontrolünü almaya izin verir.
  • Rafting nehrin belli bölgeleri boyunca bot mürettebatının engellere meydan okuduğu bir spordur.
  • Paint Ball çok popüler bir oyundur.Amaç, boyalarla doldurulmuş küçük plastik toplarla karşı takımın üyelerini belirli oyun alanında vurmak,alanlarını, bayrak veya kalelerii ele geçirmektir.
  • Ve daha pek çok aktivite vardır, örneğin at binme, dağ yürüyüşleri, doğa yürüyüşleri and ve kaya tırmanışları.

Aktif bir günden sonra siz ve takımınız çok önceden olan bir yaşama kendinizi alıştırabileceğiniz aile işi çiftlik ve kırevleinde rahatlayabilirsiniz.Gelenekel metotlar kullanarak yemek pişirebilir,ahşap varillerden şarap içebilir, geleneksel oyunları oynamayı öğrenebilirsiniz, tıpkı yerel kase şekilleri gibi.

Kendinizi ve partnerlerini ödüllendirmek için harika fikirler verdiğimize eminiz. Hırvatistan’da seyrin ve Dalmaçya’nın çekici resmini almanın tadını çıkarın!