Dalış Safarisi

Dalış safarisi tamamıyla değişik bir tatil, keyifli bir rahatlama ve maceradır. Adriyatik sahilindeki yerleri ve farklı dalış lokasyonlarndaki gezilecek yerlerin görülmesi, yüzme ve tüplü dalışın kombinasyonudur. Adriyatik sahilinin coğrafik özelliğinden dolayı,1185 adasıyla, Adriyatik’teki en çekici dalış lokasyonları kesinlikle bitki örtüsü, faunası, resifleri, ualtı mağaraları,arkeolojik lokasyonları ve gemibatıklarıdır.

Kvarner’in çaprazındaki Istria’nın her bölgesi Adriyatik denizinin en güneyideki parçasına uzanan Vis ve Mljet adaları bu sualtına özgü spesiyelite parçaları saklamaktadır. Dalgıçlar bu özel lokasyonlarda git gide daha çok tatillerini geçirmek istiyor. Bu size Hırvatistan’da teknik olarak donanımlı dalış yatlarının en iyisinden birini sunmaya karar vermemizdeki pek çok nedenden bir tanesi.

Bir haftadan iki haftaya kadar süren bu sıradışı tatilde, Adriyatik denizinin romantik binlerce adasının tadını çıkarabilirsiniz. Eğlence ve aynı zamanda teknik dalışta iyi donanımlı eğitmenlerimizin yardımıyla Adriyatik sualtının bütün güzelliklerini tanıyacak ve deneyim edineceksiniz.Son derece vasıflı mürettebat size profesyonel hizmet ve konfor sağkayacaktır ve siz de daha önce sahip olmadığınız tatilinizi geçirebilirsiniz.Documents

DIVING-SAFARI-Agramer-brochure.pdf
Agramer-diving-routes.pdf
DIVING-SAFARI-Vranjak-I-brochure.pdf
Vranjak-I-diving-routes.pdf