Takım Kurma Flotillaları

Adriyatik’te yalnız veya arkadaşlarınızla yelken yapmak öel bir deneyim olmasına rağmen, Adriyatik’in güzelliklerini meslektaşlarınız ve iş partnerlerinizle denemek tamamıyla yeni bir olay olabilir. Bu özellikle böyle bir şeyi ilk kez düşünenler için doğrudur. Bu sizin ilk takım kurma deneyiminiz olsun ya da olmasın, Orvas Yatçılık size yat, gulet veya motor botlarımızda unutulmaz bir gemi seyehati yaşatmaya hazırdır.

Çalışma alanınızı güzel bir yat veya guletle ve kristal tertemiz Adriyatik deniziyle değiş tokuş edin. Yorucu iş görüşmelerinizi denizin sunduğu davetlerle sosyalleşerek daha keyifli hale getirin. Antik çağlardan beri, ruh birliği denizi ve korkusuz yelkencileri karakterize etmiştir ve bizim takım kurma programımız meslektaşlarla ve doğayla iç içe yaşama imkanını sunar. Böylece, Hırvatistan’da yelken veya Hırvatistan’da gemi tatili (cruise) çalışma çevrenizin takım ruhunu kurmak açısından mükemmel bir seçim olacaktır. Sadece iş davetleriniz için takımınızı hazırlama şansını değil, aynı zamanda deniciliğe ait geleneğin ve geçerlilği kabul edilmiş yelken sporunun da bir parçası olacaksınız.

Takımınız için kurduğunuz hedeflere bağlı olarak iki seçenek sunuyoruz. Hırvatistan’da Yelken daha aktif ve fiziksel olarak ilgi gerektiren bir takım çalışmasıdır. Öte yandan Hırvtistan’da gemi tatili (cruise) seçerseniz, seyrin sorumluluklarını mürettebata bıraktıktan sonra, zamanınızı kendinize, takımınıza ve kurmuş olduğunuz hedeflere adayabilirsiniz.

Hırvatistan’da yelken yaptığınız süre boyunca, takım çalışma deneyiminzde, aynı zamanda etkinlik gezileri sunuyoruz, bunlar; rafting, kanyon geçişleri, doğa yürüyüşleri, dağ yürüyüşleri, kaya tırmanışları, paintball, ata binme ve geleneksel Hırvatistan ve Dalmaçya yemek ve oyunlarıyla sosyalleşirken geçmişe birlikte dönme şansına sahip oluyorsunuz.


Documents

Team-building-sailing.pdf