Hırvatistan’da bot veya yat kiralama-Hırvatistan’da bir bot kirala

Bot ve yat kiralama Hırvatistan

Orvas Yatçılık, insanları, denizi , deneyimi ve macerayı bir araya getirerek, yelkenli botları, motor botları, lüks mürettebatlı motor yatları, guletleri ve mini cruise gemileri kiralayarak Hırvatistan’da Adriyatik’in güzelliklerini keşfetmenize olanak sağlar. Sürekli kiralık botlarının kalitesini geliştirerek, Hırvatistan sahilindeki iyi donanımlı yat limanlarıyla ve Hırvatistan’da kiralanan her yata sağlanan yüksek kalite servisle çok sayıda bozulmamış Adriyatik adaları ve adacıklarımız sayesinde, Hırvatistan’da bot kiralama dünyanın her tarafında popüler olmaya başlıyor.

Samimi, güneşli, pastoral yaşamdan zevk alıyorsanız, özellikle güney Adriyatik bölgesinde, Hırvatistan bot kiralama alanında yıllardır oldukça başarılı olan Orvas Yatçılık size mürettebatsız bot kiralamayı sunar ya da Hırvatistan’da bot kiralamayı,destinasyon planlamalarını, yemek düzenlemelerini ve Adriyatik hava durumunu profesyonel kaptan, şef ve hosteslere bırakmak isterseniz, siz çok iyi bilinen ve daha az bilinen deniz destinasyonlarını keşfederken Orvas Yatçılık mürettebatlı bot kiralamayı sunar.

Sunduğumuz kiralık botlar:

  • Yelkenli yatlar mürettebatlı veya mürettebatsız
  • Motor botlar mürettebatlı veya mürettebatsız
  • Lüks motor yatlar mürettebatlı
  • Gületler mürettebatlı
  • Mini cruise gemiler mürettebatlı

Orvas Yatçılık, Split, Aci marinada yer almaktadır, fakat aynı zamanda Split’te bot kiralayıp Dubrovnik’te bırakabileceğiniz veya Dubrovnik’te bot kiralayıp Split’te bırakabileceğiniz ‘one-way charters’ı ‘ sunmaktayız.Bu iki marina dışında,diğerleriyle de müthiş bağlantılarımız var ve servislerinden faydalanmanız için ayarlamalar yapabilmekteyiz.

Hırvatistan’da günü birlik veya birçok gün bot kiralayabilirsiniz. Teknelerin çoğu en az 7 günlük periodlarda kiralanabilir ama aynı zamanda tek günlük kiralanan gezinti botlarımız var. Bot kiralama fiyatları teknenin tipine, uzunluğuna, yaşına ve kiralama süresine bağlıdır. Tüm tekneler, Hırvat kayıt kurallarına göre deniz yolcuğu için donanımlıdır ve denizde yaşam için gereksinimleri içermektedir.

Crewed charter Croatia

Rent a yacht in Croatia if you wish to spend a carefree Adriatic sailing vacation and do not want the bother of checking weather reports and sea conditions, or if you do not have a sailing licence, crewed charter yacht rent Croatia is the right choice for you… (more about crewed charter Croatia)

Bareboat charter

Bareboat charter Croatia is primarily for more experienced sea and sailing enthusiasts. It offers the option of an independent choice of destinations and freedom in plotting your own course… (more about bareboat charter Croatia)

How to rent a boat in Croatia?

First of all, we advise you to choose a boat which will meet your needs and expectations, and will happily advise you if you have no experience. After you have made your choice, send us an inquiry regarding chartering… (more about reservations)