Mürettebatlı kiralama

Mürettebatın sizin için tüm işi yapmasına olanak sağlamak, tamamıyla rahatlamak ve sorumluluklardan ve endişelerden kurtulmuş olmak istiyosanız, mürettebatlı kiralama sizin için doğru seçim olacaktır.Yelkenli bot veya motor bot seçmiş olmanıza bakmaksızın, kiralama süresi boyunca seyrin profesyonel mürettebatın sorumluluğunda olmasını göz önünde bulundurursak mürettebatlı kiralama daha kolay bir seçenektir.Dolayısıyla denizin ve güneşin tadını çıkarabilir ve hangi rotaya gideceğinize dair kaptanınızla birlikte düzenlemeler yapabilirsiniz. Kaptanın yanı sıra, , yemek ve botu temizleme endişesi olmaksızın rahat bir tatil isteyen herkes için Orvas Yatçılık, bir hostes ve bir aşçı/şef de bulunduran genişletilmiş bir mürettebat imkanı sunmaktadır.

Mürettebatlı yelken kiralama

Mürettebatlı yelken kiralama, tekne kaptanının ve (isterseniz) hostes veya aşçının size göz kulak olacağı eğlenceli ve aktif bir tatil sunar.Tüm yelkenli botlarımız, kaptan , aşçı ve hostesin konaklayabileceği yer temin edebilmektedir.

Mürettebatlı motor yat kiralama

Hırvatistan’da mürettebatlı motor yat kiralama, konfor, hız ve güç meraklıları için doğru seçimdir.Deneyimli kaptanlar, en iyi şefler ve sıcak kanlı hostesler tatilinizi unutulmaz kılacak.

Mürettebatlı gület ve mini cruise gemi kiralama

Gületler ve mini cruise gemiler sadece kaptan,yelkenciler ve aşçıları içeren bir mürettebatla kiralanabilir. Mürettebat üyelerinin hepsi oldukça deneyimli, profesyonel ve münferittir ve seyrinizin mümkün olduğunca keyifli olmasını sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır.